Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
VNZ 1527 травня 2019р.
Визначено кращих в обласних туристських змаганнях серед закладів освіти
      Цими вихідними у с.Дачне Ківерцівського району на обласні змагання з туризму зібрались студенти закладів вищої освіти, учні професійної освіти та учні закладів обласного підпорядкування.

     В перший день учасники змагались на дистанціях з велосипедного туризму: "Фігурне водіння велосипеда"  та "Велокрос".

VNZ
    Змагалися за нагороди  в особистому заліку серед хлопців та дівчат і в командному заліку. Серед закладів вищої освіти 1 місце посіла команда Луцького педагогічного коледжу, 2 місце – у Луцького національного технічного університету, 3 місце виборола команда Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
VNZ 1
     Серед хлопців в особистому заліку 1 місце здобув Жовнірук Максим, 2 місце –  Романцов Дмитро, а третє місце – Мацюх Ігор.
     Серед дівчат кращими були Варинюк Софія (1 місце), Гапонюк Ольга (2місце), Батко Анастасія (3 місце).
VNZ 3
      В іншій групі перемогу здобула команда Володимир Волинського ліцею, 2 місце у команди Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, 3 місце у Луцького коледжу рекреаційних технологій і права. 
   Серед хлопців в особистому заліку 1 місце посів Яриніч Богдан, 2 місце, поступившись на 2 секунди, Литвінчук Роман, а третє місце – Ягоднін Іван.
    Серед дівчат кращими були Баланович Вікторія (1 місце), Лозовицька Анна (2 місце) та Петровська Лілія (3 місце).
       На другий день відбувалися особисто-командні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» і конкурс в’язання вузлів. На дистанції «Смуга перешкод» серед команд вищих навчальних закладів 1 місце виборола команда Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, 2 місце – у команди Луцького педагогічного коледжу, а 3 місце посіла команда Луцького національного технічного університету.
VNZ 4
    Кращі результати на цій дистанції серед дівчат показали Стеценко Ольга та Варинюк Софія, (подолавши дистанцію за 1.30хв.) та Климчук Анна, яка поступилася їм на 1 секунду (1.31хв.).
VNZ 7
     Серед хлопців найшвидшим був Жовнірук Максим (1.44хв.), Романцов Дмитро (1.52хв.) і Тананайко Дмитро (1.58хв.).
     На цій же дистанції у змаганнях серед закладів професійної освіти та закладів обласного підпорядкування перемогу здобули Луцький коледж рекреаційних технологій і права, трошки поступилися їм команда Володимир Волинського ліцею "Центр освіти", а замикають трійку кращих Волинський коледж Національного університету харчових технологій.
       Кращими серед дівчат стали Баланович Вікторія (1 місце), Лукашенко Катерина (2 місце) та Нелінюк Тетяна (3 місце).
       Серед хлопців 1місце зайняв Бондарук Ілля, 2 – Конашук Владислав, і 3 місце ділять між собою Литвінчук Роман та Огороднічук Максим.
VNZ 8
      Серед команд закладів вищої освіти 1 місце та переможний кубок в загальному заліку виборола команда Луцького педагогічного коледжу, 2 місце та срібні нагороди у команди Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, бронзові медалі - у команди Луцького національного технічного університету. 
VNZ 9
     Серед закладів професійної освіти та закладів обласного підпорядкування перемогу  святкувала наймолодша команда Володимир Волинського ліцею "Центр освіти", до того ж вони дебютували у таких змаганнях, 2 місце посіла команда Луцького коледжу рекреаційних технологій та права і замкнули трійку лідерів команда Волинського коледжу національного університету харчових технологій. 
VNZ 10
      Вітаємо переможців та призерів змагань! Цікавого вам туристського літа! 
VNZ 5
VNZ 6
VNZ 11
VNZ 12
VNZ 13
VNZ 14

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 31