Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
V Vbrannya 37 лютого 2019р.
КРАЄЗНАВЧИЙ ЗАХІД:
ТРАДИЦІЇ ВОЛИНСЬКОГО ВБРАННЯ
     6 лютого 2019 року в актовій залі Центру туризму, спорту та екскурсій відбулася етнографічна майстерня «ПОЕТИКА ВОЛИНСЬКОГО ВБРАННЯ».
   У цікавому краєзнавчому заході взяли участь вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків Центру туризму, спорту та екскурсій, студенти Волинського коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського.
V Vbrannya
V Vbrannya
   Діти мали можливість ознайомитися з виставкою «Волинське вбрання». Про тематику виставки, її особливості та значення розповіли члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України Софія Олегівна Пасюк, завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва коледжу культури та мистецтв, викладач Орися Георгіївна Щур.
   Краще зрозуміти традиції стародавнього автентичного одягу, особливості його крою та декорування допомогла кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Алла Адамівна Дмитренко.
   Цікавинки про одяг українців, найдавніші орнаментовані речі в Україні, популярний колір на Поліссі, довжину стрічок віночка та багато іншого дізналися відвідувачі майстерні.
   Гуртківці Центру туризму разом з учнями недільної школи «Добрий ангел» при храмі Святої трійці с.Великий Омеляник продемонстрували як виглядав раніше чоловічий та жіночий одяг на Волині.
V Vbrannya 4
V Vbrannya 3
V Vbrannya 5
   Демонструючи народне вбрання жінок, не можна не згадати про головний убір – віночок. Тому, учні недільної школи разом з керівником Світланою Сидун, виготовили надзвичайні віночки з використанням парафіну. Продовжуючи тему головних уборів, завідувач етнографічного відділу Волинського краєзнавчого музею Людмила Андріївна Мірошніченко-Гусак провела майстер-клас із зав’язування намітки та хустини. 
   V Vbrannya 6
V Vbrannya 7
V Vbrannya 8
    Як зазначають організатори заходу: «Важливо не лише пам’ятати, а й відтворювати традиції українського побуту. Адже, у кожному елементі народного вбрання відчувається органічна єдність людини і природи».  Крім того, всі присутні переглянули фільм «Вбрання» студії «Боривітер».
V Vbrannya 9
   Майстрині були відзначені подяками, а діти отримали книги, настільні ігри та інші подарунки від Центру туризму, спорту та екскурсій.
V Vbrannya 11

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28