Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
V poxid 1419 липня 2018р.
ВОДНИЙ ПОХІД НАДСЛУЧАНСЬКОЮ ШВЕЙЦАРІЄЮ
      У липні гуртківці Центру туризму, спорту та екскурсій – учні шкіл с.Лище та с.Гаразджа Луцького району здійснили водний похід І категорії складності по річці Случ.
V poxid
   Сонце, повітря та вода стали нашими найкращими друзями на період походу. Маршрут пролягав територією Житомирської та Рівненської областей. Впродовж восьми днів діти подолали 160 кілометрів звивистим руслом річки на байдарках під керівництвом досвідченого інструктора туризму Віталія Заянчуковського, який має досвід керівництва водним походом ІІІ категорії складності.
V poxid 1
   Маршрут розпочинався з міста Новограда-Волинського – батьківщини славетної Лесі Українки. Перший день приніс одразу випробування на порозі, який успішно подолали, а далі була дамба, пантонні мости, перенесення байдарок та всього спорядження, мілководдя та здивовані обличчя місцевих жителів, які доброзичливо бажали щасливої дороги та розповідали, які перешкоди нас чекають попереду.
V poxid 2
    Щодня пейзаж довкола змінювався як у калейдоскопі: пороги, шивери, підводні камені, 30-ти метрові скелі, які нависали над річкою, та тихе плесо річки, яке порушувало погойдування прибережної рослинності, чи то поривчастий вітер, який, здавалося, переборював течію і відганяв байдарки назад.
V poxid 3
    Група побувала у райському куточку – Надслучанській Швейцарії, де милувалися Соколиними горами та Поліссям. Довкола – унікальна природа,на шляху зустрічалося чимало представників Червонокнижної фауни. За словами місцевих жителів, саме ці місця обирають туристи для відпочинку та рибалки.
V poxid 4
    Також під час мандрівки дітивідвідали цікаві краєзнавчі об’єкти: Свято-Георгіївський Городницький Ставропігіальний монастир, руїни Губківського замку ХV століття, монастир у с.Хотин.
V poxid 13
V poxid 5
    Окрім того під час подорожі провели практичні заняття з рятування на водіта тренування з відпрацюванням спуску по швидкій течії. Останніх три дні походу русло річки протікало в типово рівнинній поліській частині Рівненщини, звиваючись між лугами та низинами, де річка стала широкою і довелося долати відстань мілководдям.
V poxid 6
   Маршрут походу закінчили в м.Сарни. Трохи втомлені, але щасливі і задоволені діти поверталися додому, згадуючи приємні моменти походу, і вже вкотре пересвідчилися, що краса природи поруч, треба лише навчитися її помічати.
V poxid 7
V poxid 8
V poxid 9
V poxid 10
V poxid 11
V poxid 12

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31